امکانات ما

شرکت آرا تجهیز سیستم – ATSYS

شرکت آرا تجهیز سیستم در حال حاضر دارای دو کارخانه تولیدی هر کدام به مساحت 2000 متر مربع با فضای سر پوشیده 800 متر مربع و فضای اداری کارخانه جهت تولید سرویس  و انبار نگهداری کالا به متراژ 500 متر مربع میباشد. این مجموعه به همراه 400 متر مربع دفتر مرکزی 250 متر مربع، دفتر فروش 150 متر دفتر نمایندگی ها و دفاتر شهرستانها، 350 متر مربع، دفتر خدمات پس از فروش و 250 متر مربع، دفتر امور مالی و اداری در مناطق  مرکزی شهر به این شرکت توانایی ارائه خدمات و نیز زمینه تلاش برای واحدهای بازرگانی و فنی و خدمات پس از فروش را فراهم می کند.

با تکیه به  تجهیزات  آزمایشگاهی ، تست ، کنترل و همچنین  ماشین آلات پیشرفته و دقیق  تولیدی ،  نظیر دستگاه پانچ  و برش CNC  اروپائی و نیز دستگاه خم  و ماشین آلات مورد نیاز تولید بدنه محصولات  و همچنین دستگاههای سیم پیچی  و مونتاژ ترانسفورماتور  و نیز دستگاههای تولید و مونتاژ بردهای الکترونیکی  موجود در محل کارخانه ، سبب گردیده تا این شرکت توانائی تولید محصولات با  انواع رنج های مختلف  و با کیفیت بالا  را داشته باشد .

شرکت آرا تجهیز سیستم علاوه بر داشتن یک رنج بسیار وسیع از UPS  های صنعتی و اداری ، در زمینه استابلایزر و باتری شارژر و باتری  و تولید کولر گازی  و موتور درایور نیز فعالیت دارد.

هدف پرسنل و هیأت مدیره شرکت استمرار خدمات دهی به مشتریان و به کمک محصولات خود که در آنها از فن آوری  نوین و مورد اطمینان (استفاده شده) می باشد.

برخی از برندهای ما